Kategorie
Porady

Idziesz w góry z psem? Na wiele szlaków z nim nie wejdziesz

Zanim wybierzesz się w góry z psem, sprawdź uważnie przebieg trasy, którą obrałeś. Może się okazać, że obowiązuje na niej zakaz wstępu dla psów. Które szlaki z psem lepiej omijać?

Kategorie
Porady

Przegrzanie u psa. Jak uchronić pupila przed zbliżającymi się upałami?

Przed nami najcieplejsze miesiące w całym roku. Słońce, długie letnie wieczory, plaża. Musimy jednak pamiętać o tym, że wakacyjne upały mogą być wyjątkowo uciążliwe dla naszych czworonogów. 

Kategorie
Porady

Zdrowe przekąski dla psów. 5 przepisów na smaczki domowej roboty

Czy ty też jesteś zmęczony ciągłym analizowaniem składu psich przysmaków, który często bywa niejasny i trudny do zrozumienia? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie. Oto 5 przepisów na zdrowe i w pełni naturalne smaczki dla waszych czworonogów, które możecie samodzielnie przygotować w domu. 

Kategorie
Porady

Nie rób tego swojemu psu. Oto 5 zachowań, których pies w tobie nienawidzi

Wydawać by się mogło, że pomiędzy nami a naszym pupilem istnieje doskonała symbioza. Wiele trudu włożone w wychowanie psa na zasadach panujących w domu, w końcu przynosi odpowiednie rezultaty, a niepożądane zachowania obserwujemy u pupila coraz rzadziej. Świetnie, jednak nikt nie jest doskonały, a zachowania, które zaburzają tę równowagę, zdarzają się nie tylko psom, ale też ich właścicielom.

Kategorie
Porady

Podatek od psa w 2020 roku. Co jeśli zapomniałem zapłacić?

Podatek od psa w 2020 roku to obowiązek posiadaczy czworonogów. Ile wynosi podatek od psa i co grozi za niezapłacenie podatku od psa?

Kategorie
Porady

Pies ma kleszcza – co zrobić? Jak usunąć psu kleszcza?

Wiosna ruszyła pełną parą a wraz z nią zmora wszystkich właścicieli zwierząt – kleszcze. Jak usunąć psu kleszcza i czy można robić to na własną rękę?

Kategorie
Porady

Jak uniknąć lęku separacyjnego u psa po kwarantannie?

Kwarantanna przeminie, a pozostać po niej może lęk separacyjny u psa, z którym trudno będzie sobie poradzić. Podpowiadamy kilka sposobów, jak działać, aby tego uniknąć.

Kategorie
Porady

Karma dla psów w schronisku – jaką karmę kupić, aby pomóc, a nie zaszkodzić?

Schroniska apelują o pomoc, bo brakuje im rąk do pracy i jedzenia dla psów. Jaką karmę dla psów w schronisku kupić, aby pomóc a nie zaszkodzić? Podpowiadamy, jak wesprzeć schroniska w tym trudnym dla nich czasie.

Kategorie
Porady

Dieta pudełkowa dla psa? Psi catering dostarczy ją prosto pod twoje drzwi

Wołowe love, kurczak classic lub indyczy kąsek. W Psim Bufecie propozycji jest wiele, a jeśli jest taka potrzeba skomponują też indywidualną karmę dla twojego psa, a potem dostarczą ją prosto pod drzwi twojego domu. To brzmi, jak plan idealny.

Kategorie
Porady

Wychowany pies, czyli jaki? 10 zasad dobrego wychowania psa

Wychowanie psa do najłatwiejszych zadań nie należy. Istnieje jednak kilka zasad, których przestrzeganie może wam znacznie ułatwić ten proces. Poznajcie je.