Autor bloga

Nie wiem jeszcze co napisać, by brzmiało to mądrze, ale wiem, że kocham psy i dwóm moim staram się poświęcać tyle czasu ile mogę.

Jednym z nich jest Wirek „Rico” Krawczyk, zakupiony z hodowli jako ostatni z miotu. Rico jest psem rasy Jack Russell Terrier, ale dzięki aktywności sportowej w młodości, budową ciała i sylwetką bliżej mu chyba do Bulteriera 😉

Drugim członkiem naszej rodziny jest Lexi. Mieszaniec Belgian Malinois adoptowany z fundacji. Pies po przejściach, ale kochany i wspaniały, tylko odwagi mu często brakuje 😉

Więcej o mnie? 

W pewnym momencie zdecydowałem, że chcę zostać psim behawiorystą. Z tego tytułu dużo czytałem, uczyłem się na temat zachowania zwierząt, byłem też wolontariuszem w łódzkim schronisku. Zahamowałem jednak swoją karierę behawiorysty, głównie ze względu na utratę wiary, nie tyle w zwierzęta co w ludzi.

Wracam jednak do swojej pasji na tym blogu, z nadzieją, że kiedyś moje marzenie o pomocy opiekunom psów w końcu się spełni. Liczę, że każdy tekst i rada, która pojawi się na tym blogu pomoże komuś z was zrealizować przynajmniej jeden mały, ale pozytywny krok w wychowaniu waszego pupila.

Przemysław Śmit

kontakt@dogfan.pl