Kategorie
Karmy mokre

Psi Bufet, czyli dieta pudełkowa dla psa. Sprawdziliśmy jak działa psi catering

Wołowe love, kurczak classic lub indyczy kąsek. W Psim Bufecie propozycji jest wiele, a jeśli jest taka potrzeba skomponują też indywidualną karmę dla twojego psa, a potem dostarczą ją prosto pod drzwi twojego domu.

Jak mantrę powtarzamy na naszym blogu, że odpowiednie odżywianie psa to absolutna podstawa i bez niej ani rusz.

Dowiedz się wszystkiego o tym jak karmić psa?

Jesteśmy przekonani, że zgodziliby się z nami też założyciele Psiego Bufetu, czyli jednego z pierwszych cateringów dla psów w Polsce. To inicjatywa rodzinna, która – jak sami piszą – powstała z miłości do czworonogów i pasji do zdrowego odżywiania.

Rodzinny biznes miłośników psów, który początkowo zajmował się prowadzeniem psich hoteli, w szybkim czasie zmienił się w nowoczesny psi catering, jakich na polskim rynku niewiele. 

Catering dla psów Psi Bufet – jak to działa?

Zasady działania Psiego Bufetu są banalnie proste:

  • Wypełniasz formularz online i czekasz na zamówienie.
  • Karmy dostarczane są do klientów raz w tygodniu, bezpośrednio po przygotowaniu.
  • Dieta dla psa pakowana jest próżniowo w specjalne woreczki przeznaczone do gotowania i pasteryzacji.
  • Siedem woreczków zapakowanych zostaje do papierowej torby lub pudełka i dostarczone prosto pod nasze drzwi.
  • Jedna porcja odpowiada dziennemu zapotrzebowaniu energetycznemu psa. 
  • W razie konieczności karmę można przechowywać w zamrażalce.

Brzmi banalnie, prawda?

I takie właśnie jest, ale gdybyście chcieli wiedzieć więcej szczegółów, odsyłamy na ich stronę internetową, gdzie założyciele odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania.

Karmy Psi Bufet – jak to wygląda w praktyce?

Psi Bufet to innowacyjne rozwiązanie, a zasady jego działania są banalnie proste. Po skrupulatnym wywiadzie przeprowadzonym w formie ankiety na stronie internetowej i ustaleniu wszystkich szczegółów, specjaliści ds żywienia zwierząt domowych wybierają odpowiednią dietę dla naszego pupila.

Jeśli jest taka konieczność, dieta będzie wybrana zupełnie indywidualnie w zależności od potrzeb psa. Dlatego bez obaw można znaleźć tu również dietę dla szczeniaka, seniora czy psa z dolegliwościami.

Po realizacji zamówienia on-line, karma trafia do nas w ładnym pudełku wypełnionym specjalną folią, której zadaniem jest utrzymanie niskiej temperatury jedzenia (karma trafia do nas zmrożona!).

Wszystkie diety Psi Bufet są pakowane w formie wygodnej saszetki. Każda z nich zawiera pełnoprawny posiłek, który jak zapewniają twórcy Psiego Bufetu spełniają międzynarodowe normy żywienia FEDIAF.

Posiłki zanim zostaną wysłane na wskazany adres są przebadane laboratoryjnie i są w 100% bezpieczne, ponieważ nad wszystkim czuwa inspektor weterynarii. 

Zamów dietę już teraz – ze specjalnym kodem [dogfan50] otrzymasz 50% zniżki na pierwsze zamówienie.

Dobra jakość Psiego Bufetu = lokalne produkty

Skąd wiadomo, że składniki psiej diety są dobrej jakości ? Psi Bufet na swojej stronie informuje nas o szczegółach składników karm, podając nawet konkretnego dostawcę.

Wiemy, zatem, że produkty spożywcze pochodzą od zaufanych polskich dostawców. To ci sami dostawcy, u których zaopatrują się dobre warszawskie restauracje. 

Jak Psi Bufet sprawdza się w praktyce?

Świetnie!

Nie jestem zwolennikiem eksperymentowania w psiej kuchni, gdyż z reguły wiąże się to z rewolucjami w żołądku i częstszymi niż zwykle spacerami związanymi z toaletą, ale… Tym razem zaryzykowaliśmy i urozmaciliśmy dietę naszym psom.

Efekt? Miski wyczyszczone do zera za każdym razem, co w przypadku Lexi jest rzadkością i zero problemów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.