Urocze szczeniaki w oceanarium. Nic słodszego dzisiaj nie zobaczycie

Aktualizacja: 22 maja 2020 |

Kategoria: Newsy |

Autor: Przemysław Śmit

Bacznie przyglądają się przepływającym ławicom kolorowych ryb, ale nie boją się też tych znacznie większych okazów. Zobacz, jak zachowywały się szczeniaki podczas wycieczki w oceanarium.

thumbnail

Georgia Aquarium to publiczne oceanarium w Stanach Zjednoczonych, które jest domem tysiąca zwierząt. Przez długi okres czasu, było to największe oceanarium na świecie, aż do otwarcia Marine Life Park w Singapurze i Chimelong Ocean Kingdom w Chinach. Od 2012 roku znajduje się na miejscu trzecim tego rankingu.

Oceanarium z pewnością zaliczyć można do niezwykłych, chociażby dlatego, że znajdują się w nim niesamowite okazy rekinów wielorybich. To także szereg wystaw i jednych z najbardziej oryginalnych ekspozycji na całym świecie. Kilka dni temu zasłynęło jeszcze z innego powodu, a są nim dwa urocze szczeniaki z tamtejszego schroniska, które w związku z kwarantanną postanowiły zwiedzić oceanarium, które jest tymczasowo zamknięte dla zwiedzających, ze względu na pandemię koronawirusa. 

Na Twitterze oceanarium znajduje się krótki film z pobytu szczeniaków w podwodnym muzeum. To podopieczni fundacji Atlanta Humane Society. 

Na filmie, dwa urocze szczeniaki biegają zaciekawione po przeszklonym ,,akwarium” i bacznie obserwują przepływające ławice kolorowych ryb. Większe okazy robią na nich ogromne wrażenie, a psiaki z zainteresowaniem uważnie się im przyglądają, po czym zmęczone natłokiem wrażeń zasypiają wtulone w siebie. Koniecznie zobaczcie to wideo, bo jesteśmy pewni, że nic słodszego dzisiaj nie zobaczycie: 

Organizatorami akcji jest jest grupa Localish, wspierająca wiele inicjatyw o charakterze społecznym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.