Kategorie
Newsy

Kobieta zmieniła szafkę pod schodami w luksusową sypialnię dla swojego psa

Kreatywność nie zna granic, a dowodem na to jest młoda projektantka z Nottingham, która za niewielkie pieniądze zaprojektowała luksusową sypialnię dla swojego psa. Będziecie w szoku!

Nie wiemy, który to już dzień kwarantanny, ale jednego jesteśmy pewni – ten czas wzbudził w wielu z nas nieodkryte dotąd pokłady kreatywności. W sieci pojawiło się mnóstwo sposobów na spędzanie wolnego czasu, ale też upiększanie przestrzeni wokół siebie. Pewna dziewczyna, zdecydowała się umilić ten czas również swojemu pupilowi, dlatego stworzyła mu specjalne miejsce do zabawy i odpoczynku.

Chodzi o Paige Lloyd-Clarke z Nottingham. Młoda dziewczyna nie mogła już patrzeć na skrytkę pod schodami, która jak w większości domów służy, jako schowek na niepotrzebne rzeczy czy środki czystości. 24-letnia projektantka postanowiła przekształcić znienawidzony schowek w piękną sypialnię dla swojego teriera bostońskiego o imieniu Winston. 

Schowek przeszedł całkowitą metamorfozę, a na ścianach pojawił się intensywny odcień niebieskiego. Zawisły na nich również zwierzęce rysunki, w tym podobizna Winstona autorstwa jej męża. Jest również tabliczka z imieniem pupila oraz zielone, sztuczne rośliny. Ze starej palety, projektantka stworzyła posłanie dla Winstona, które wypełniła zielonym, pluszowym materiałem i poduszką w biało czarne pasy. Znalazło się również miejsce na koszyk z zabawkami i oczywiście psie miseczki. 

Paige na tę metamorfozę wydała zaledwie 27 funtów. Był to koszt płytek podłogowych oraz nowej poduszki. Ściany pomalowała resztkami farby, a wszystkie pozostałe przedmioty znalazła w swoim domu. W ten sposób za niewielkie pieniądze, jej ukochany czworonożny przyjaciel zyskał luksusową sypialnię. Jak podoba się wam efekt końcowy?

źródło: https://metro.co.uk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.